1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Abonim falas per 3 muaj - NIMITV

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga JetmirKs, 9 Prill 2020.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  NimiTV eshte duke ofruar paketen e programeve falas per 3 muaj , mjafton me u kan shtetas i njerev prej vendeve perendimore , ose duke perdor VPN i boni IP e Gjermanis ose ndonje shteti tjeter :)

  Linku : https://nimitv.com/karantine-pa-pages.html
   
  Aureli AK, Emirjan, Universal dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Këta me duket si i ka akuzuar top channel per pirateri.
   
 3. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ermal Mamaqi i reklamon nen stop , ndersa kontraten e kan prish me Digitalb !!
   
 4. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  522
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  63
  Nuk i jep free shume kanale vetem dikund 5 kanale gjeneraliste rtk 21 e qisi sa per me i ngu lajmet :p
   
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  200 kanale jan , e testova ;)
   
 6. Emirjan

  Emirjan Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po ky linku nuk punon
   
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,566
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  243
  Rren osht ndoshta veq me marr sa ma shum usera e t dhena te njerzve qe me qu reklama te ta. Un kom apliku me 2 usera te ndryshem me shtetin gjermani edhe mka ardh 1 mesazh qe pas 1 kohe ma dergojn iptv per 3 muj , kom prit shum edhe asgje, pastaj kom kontaktu me supportin e tyne e ata mthan se vonohet deri sa te vjen iptv edhe ma mbyllen chatin pa e gjet zgjidhjen.
  Kshtu qe mos aplikoni se nuk fitoni kurgjo.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 8. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Une se kuptoj pse shqiptaret duan gjithmone gjerat free pa lek. Nimo tv eshte nje vk platorme qe ti abonohesh dhe ske as filmat on demand as seriale on demand as per te rritur, ka fut ca kanale boterore gjitha nga pak. Shkurt kompani qe me lezet i fut klientet me ble.
   
 9. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Une e testova thuajse te gjitha kanalet fuknsionin , tash a ma bojn bann qe i kom ip e KS nuk e di :)
   
 10. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  JO :)
   
 11. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  qysh bre rren , une aplikova me VPN per 2 sekonda me erdh username edhe passwordi !
   
 12. PHGCR3W LiRcH3

  PHGCR3W LiRcH3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  une perveti e perdori nimitv ne gjermani qe sa vite rreth 2 vite asnje problem se kom jom shum iknaqun ja vlen edhe krejt programet me bojn pa penges skom asnje fjal te keqe per nimitv

  ju pershendes ket offert e pash edhe une ne televizor e qite ne reklam e vertet osht
   
 13. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kodet i dergojne por aktivzimi u beka kur te clirohet shqiperia mesa duket. Bera nje regjistrim nga dje dhe akoma nuk eshte aktivizuar.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
 14. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po eshte padit disa her per Pirateri nga top chammeli , ndoshta sesht mir per tja marr tjeterit mundin ne menyr publike dhe te hapur
   
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mua nuk ma kane aktivizuar akoma edhe pse ka kaluar disa ditë.
   
 16. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,566
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ket e kam than edhe un ma nalt , rren ish kjo veq sa me ti marr infot. As mu nuk me kan dergu kurrfar aktivizimi edhe pse kan kalu jav.
   
 17. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,425
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk eshte rren, por eshte per personat qe jane ne diaspore.
   
 18. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,566
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  243
  Un ne diaspor jam , gjermani. Edhe me e keqja eshte se kam kontaktu me supportin ne webfaqen e tyne edhe e kan mbyll chatin pa jap as 1 spjegim , hera par eshte qe kam pa me 1 webfaqe te mbyllet chati ne at mnyr te keqe pa e ndihmu klientin, ose pa ja jap pergjigjen klientit.
   
 19. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,425
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tek une ka funksionu me te paren here. Gjithashtu, pajtohem me ty qe supporti i tyre eshte i tmerrshem :expressionless:.
   
 20. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,566
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nrregull mvjen mir , po sa e di un kshtu funksionon scami 30% njerzve ju jep oferten ndersa 70% tjerve ju merr at se per qka u kriju aj scam. Per me u siguru se a eshte scam apo qka , para disa dite aplikova me disa usera tjer te familjarve edhe prap nuk mora asgje. Kshtu qe sipas meje nese ajo ofert nuk jepet plotsisht edhe per qdo person qe aplikon ateher mbetet veq 1 scam i krijum per arsye caktune qe un per vete sja vlen as mu marr me to.Qellimi jem qe jom regjistru per at ofert eshte per arsye me kqyr qfar sherbimi ofrojn e nese isha nda i knaqun kom pas me vazhdu me pages, po pasi mbeta shum i paknaqun nga ky mashtrim ateher u largova kejt nga ajo iptv.
   

Shpërndaje faqen

Loading...