1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AbedinMalaj.com | Graphic Designer

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga A.M, 21 Prill 2017.

 1. A.M

  A.M Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  13
  Faleminderit Dardan!
   
 2. oo1o

  oo1o Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sume faqe e mir, suksese e vazhdo ne kete menyre me i inspiru edhe Designert tjere qe me shfaqe punen e tyre. :)
   
 3. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. A.M

  A.M Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  13
  Faleminderit amigo! ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...