1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim aal.al | Short Links

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 1 Janar 2018.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje

  Poashtu sikur c7cb.com edhe aal.al ofron short links te njejtin sherbim por vetem domaini eshte me i shkurt dhe me i pershtatshem.

  Link: http://aal.al

  Shendet
   
  Universal, wolf_mc12 dhe KALI-ALB pëlqejnë postimin.
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bravo per punen , mpelqejka dizajni edhe domaini qenka interesant !
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Flm vllaqko
   
 4. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shkurtim adrese por zgjatje kohe.
  10 sekondat e pritjes ta penalizojne faqen dhe ta nxjerrin jashte perdorimit.

  http://aal.al/d
  kete rizorse e nxjer jasht perdorimit.
   
 5. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  43
  Design terheqes,website i shpejt.
  Suksese !
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shkaku i reklamave eshte kjo pritje por do zvoglohet ne 4 ose 5 sekonda.


  Flm shum
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  #update

  aal.al - ka kaluar ne nje platforme ku githqka eshte me e sofistikuar.
   
 8. DitZz

  DitZz Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ju lumte per punen! Website hapet me nje shpejtesi shume te madhe. Suksese! :)
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 9. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,483
  Pëlqimet:
  372
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nuk po funksionon por dizajni po me pelqen suksese
   
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje , qka nuk po funksjonon a mund t'me tregosh ?

  Flm
   
 11. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,483
  Pëlqimet:
  372
  Pikë nga trofetë:
  138
  spo ma bon url shorten
   
 12. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Vizitoje faqen me https:// , ktu eshte gabimi se para disa ore e ndalova SSL per nje testim shiko tani vizito https://aal.al , dhe update tjeter implementimi ne gjuhen Shqipe mbaroj faqen mund ta shlfetoni teresishte ne gjuhen shqipe , ne footer e keni perzgjedhjen e gjuhes.

  Ja nje test @sp0nTeX , https://aal.al/u6rUr , ky url eshte i ksaj teme ktu.
   
 13. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,483
  Pëlqimet:
  372
  Pikë nga trofetë:
  138
  ket link e provova edhe un nuk me funksionoi :/
   
 14. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pastro cachet ne browser sepse ne rregull eshte gjithashtu provova nga 2 ip te tjera ska problem.
   
  sp0nTeX pëlqen postimin.
 15. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shume efikas po me krijoi probleme kur doja te rregjistrohesha..
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 16. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Flm , cili ishte problemi qe tu shfaq ?
   
 17. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  U rregullua problemi its ok now :)
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 18. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  308
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetije djema, a ka pas naj kush problem me politikat e adesensit nese i ka perdor reklamat ne kto lloj platformash per short url?
   
 19. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje

  Faqja https://aal.al eshte bere update.

  A po e perdor dikush nga ju dhe si po ju duket ?

  Klm
   

Shpërndaje faqen

Loading...