1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim aal.al / nga 0 drejt suksesit...

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 21 Maj 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  909
  Pëlqimet:
  622
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Desha te ndaj me ju kete faqe timen qe e kam hapur para 1 viti eshte URL Shortener, dhe shikoni stats organike qe kam arrit brenda 1 viti nga 0 edhe pse eshte shum e veshtire te depertoje ne treg por jam i knaqur me rezultatet.
  p.s/ fitimet jan te vogla ne krahasim me faqen por eshte problem siq thash te krijohet autoriteti i faqes ne kete niche.
  Kam mbi 20k users , afer 9 miljon klikime , dhe mbi 2 miljon URL te krijuara.

  https://prnt.sc/nrj6ce

  Qfar mendoni ju a duhet ta shes apo te vazhdoj sepse kam disa oferta ?
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bravo shumë mirë. Une te sugjeroj nese nuk ka shume pune mirëmbajtja mbaje.
   
 3. melinagee

  melinagee Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Jo keq por pak e avashte.
  Nese e shet me jep nje cmim
  Thanks
   
 4. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bravo Dardan, e rendesishme eshte qe di te punosh per tregun e huaj...!
   
 5. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,099
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  mir shum , veq spo me pelqen qe po hapen reklama porno !
   

Shpërndaje faqen

Loading...