1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A shet najkush fanpage Verified

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga GME, 19 Mars 2017.

 1. GME

  GME Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,
  Desha te pyes a ka najkush fanpage verified per me shit nuk eshte me rendesi nese nuk ka like.
   
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  kqyr te aj grupi nfb the money team, ta bojn per 2 or gati veq e di qe shtrejt i kan qmimet
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ata pi blejshin prej t hujve ma lire edhe i shesin ma shtrejt se vet spo dishin qfar .
   
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  fanpaget po, a faqet I verifikojn me id t vipav, tani jav ndrrojn emrat
   
 5. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  money team grupi nuk jon te sigurt kom ndegju se ta shet fanpagen mas 4-5 dite dergon kerkes ne support edhe e kthen prap
   
 6. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  1000 euro me cfare emer ti don ma dergon ta verifikoje une, pagesa edhe dergesa behen live.
   
  .#Pr!nCe pëlqen postimin.
 7. GME

  GME Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po i shoh shum komente njejta sa per money team mir e ka ky dosti qe ka than mas 4 5 dite ta bon kerkesen ta kthen e vertet o ajo ma ndodh vet kshtu qe su met me bo biznis me ta ma.
   
 8. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  A verifikon faqe qe esht aktuel me 530k fansa ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...