1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A punon dikush me shopify - m`duhet pak ndihme per pagese !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga NANO, 31 Maj 2020.

 1. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje antarë , a mundet dikush me m`ofru ndihme rreth pageses per shopify - cfar alternativash kan ndjek mbasi shopify payments edhe paypal n`kosove nuk po bon ?
  Faleminderit paraprakisht !
   

Shpërndaje faqen

Loading...