1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A preferohet me marr pagesa ne paypal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 21 Maj 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  A preferohet me marr pagesa ne paypal edhe pa e lidhur me kartel banke ?
  faleminderit
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  28
  me marr pagesa munesh a mi nxerr paret prej paypalit ose me ble diqka nuk munesh pa bank ose credit card
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po ate po e kuptoj po t pakten ne paypal me i pas e masnej kur e lidhi me banks me i bo withdraw ?
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  po, mundesh me i bo withdraw kur te vendosesh nje kart ose llogari bankare ne cdo kohe
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faleminderit , po shembull na te Ks qe po kemi probleme me paypal nese e hapi nje llogari ne AL a mundem me marr kartelen me e lidh me paypal qe mos me pas probleme mo .
   
 6. Mendy

  Mendy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Deri Kosova të futet si shtet ne listen e paypal me asnje llogari nuk eshte sigurt me perdor paypal se mundet ni dit me ta bo limited llogarin paypal edhe met kerku dokumenta rreth adreses banimit .
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po de po a shteti Kosoves ne gjume kurse Shqiperia sot ka miratu edhe cryptovalutat
   

Shpërndaje faqen

Loading...