1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A po ndiheni ndopak krenar?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga omega_web, 22 Qershor 2018.

 1. Nari

  Nari Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Autochthonus midis serbis & Golat e Xhakes +Shaqrit SIDOMOS menyra e festimit te tyre ne mes te rusise jane dicka UNIKE te papara deri tani .Ndjehem KRENAR gjithsesi ,edhe ashtu e kam emrin for real LOL #Respekt per jete te jeteve .
   
 2. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Eshte krenari per cdo arritje shqiptare, pa dallim se ku ndodhen apo punojne.
   

Shpërndaje faqen

Loading...