1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

a po keni problem me ads youtube

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga iboanonymous, 15 Prill 2017.

 1. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje antar , shpresoj qe tjeni mir

  A po keni probleme me youtube , a po ju shfaqen reklamat sepse sot kisha kto rezultate:
  [​IMG]
  Se di a osht te un naj problem apo qfar?
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 2. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe u po mi qet kejt 00 ose ni views ose 2 kejt banale,sdi cila o arsyeja
   
 3. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  un i kom views AL e nashta per ate po kom ket problem spodi
   
 4. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  edhe un i kom AL , amo sdi a ka problem te un a edhe te tan
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Me AL gjithmon ka qen problem , po ky problem osht edhe me USA , kete muaj gjithqka si clicks si views si cpc si krejta jan -80% ma pak na baz te statistikave qe kam pa neper miq te ndryshem .
   
  Bubi pëlqen postimin.
 6. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  maheret para kti viti , nfund tvitit 2016 su kan keq , merrsha click , amo 2k , 1 click , cpc 00 , kja sum ka ndodh kurr e thash mos osht naj problem te une
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  A i ka kanali permi 10k views ?
   
 8. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  mbi 100k ka se kam pas disa video tvjetra qe smerrshin clicks ma , amo tash kto si kan mi 10k , ndoshta e kan ba mi pas videoja mbi 10k?
   
 9. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Jo kanal lifetime 10k.
   
 10. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  i kom po pse kto statistika shum palidhje , si 2k views 1 click , cpc 00
   
 11. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  puna eshte qe jon largu nga adsense disa kompani te mdha dhe per at arsye ka ra cpc
   
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po kjo osht ni arsye po YT ka deklaru qe kjo ska me ndiku ne humbjen e fitimeve te publisherat , po besoj qe jon tu i rishiku kanalet edhe tu i vendos reklamat e reja me risi te reja .
   
 13. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  ishalla valla se kaq dopt skom pa hala me heret
   
 14. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  As te un so nrregull, kam marr 1 click sot qe ka kalu 00:00 me.CPC 0,45...qe asnjeher derrj m
   
 15. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  As te un s'esht nrregull, kam marr 1 click tash sa kaloj 00:00... me CPC 0,45€ ... dhe vetem me Yt punoj, hahah jam mesuar me 0,04 click , c'esht kjo tani ? ...
  [​IMG]
   
 16. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  ndodh ngagjehet po prit mas 1 ore shife sa do bjer .
   
 17. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ore me ler te gzohem pak shif ky hahaha, e di mo hahaha cti bej dreqit qe bjen
   
 18. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ishalla vetem te rritet cpc sot pra edhe i merr njo 10k clicks haha
   
 19. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ishalla rri kshtu 0,45 dhe mbehet naj share ndonje video tek ndonje faqe e fort , tfitoj me shum click sa kam cpc tfort hahah ,
   
 20. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  ku me dit si ka ndodh kja hahahah ,shpresoj qe te ec keshtu,
  ndersa te une:
  [​IMG]
  -_-
   

Shpërndaje faqen

Loading...