1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A po ka ende fitim prej mining - me Riga ?

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga NANO, 27 Maj 2020.

 1. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  447
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje antare, kesh i interesum per minning me riga , qysh po sillen fitimet edhe a ka hala llogari me u marr ose ma sakt n`rast tem me ja nis me minu ?
  Edhe , cryptot a po i shitni a po i mbani ?
  Faleminderit paraprakisht !
   
 2. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po ka fitim te paster. Ne veri nuk paguhet rrym. Aq sa prodhon aq fiton.
  Atje esht nifar colombie ne veti.
  Me sa kam degjuar.
  HIBI petrol
  Emerald hotel
  Dhe kujtesa kan investu milona germime ne veri.
  Kurse ne prishtin i bin paret shperlajne.
  Rregull esht parja shkon tek parja.
   
  Jack Fish, Hekuran dhe NANO pëlqejnë postimin.
 3. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo vlla sja vlen, vetem nese je nveri
   

Shpërndaje faqen

Loading...