1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A po ju pelqen themes djem e wordpressit?

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga jetliri1112, 18 Qershor 2017.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  A po ju pelqen kjo themes djem qka po ju dokey edhe adsense bre spom ma pranon a duhet me pas shum trafik a ? Site: http://android-problems.org/
   
 2. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  qysh po don me te pranu kur e ke jasht rregullav te Google Adsense ,
  Faqe ilegale nuk pranon Adsesne.
   
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese don un muj me ta rregullu faqen qe perputhet me rregullat e adsenses poashtu edhe met pranu ne adsense.
  Me ket faqe nuk mundesh kurrsesi me u pranu ne adsense , adsense ka shum rregulla.
   
  YoutuberCrazy pëlqen postimin.
 4. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  1. Jasht Rregullave te AdSense
  2. Dizajni faqes keq edhe jo i optimizum per teleona.
  3. Contenti as ka 10 fjal edhe ato qka jan jon kopje.
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Jo spom pelqen fare , ka pune shume hala me e rregullu kshtu osht katastrof.
   
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk asht responsive
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Newofse mundesh me ma rregullu pak themes ne wordpress se mduhet per adsense do me beje 1 nder te madh
   

Shpërndaje faqen

Loading...