1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A po ju ndodh edhe ju kjo?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga olsi26431, 19 Nëntor 2020.

 1. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ka rreth 5-6 dit qe fitimet ne instant kane rene. Reach eshte po i njejte ne postime, cpm e njejte, por fitimet ne instant kane rene rreth 4 fish. A e ka njeri tjeter ketu kete problem?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  856
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe ne Adsense kane rene. Dhe heres tjeter gjej nje titull qe lidhet me pyetjen, dhe bej durim te te kthejne pergjigje ata qe munden.
   
 3. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ore ti a je në terezi apo jo? Çfar ka titulli!?
   
  besard_th pëlqen postimin.
 4. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Dhe mos i fshij postimet pa lajmëru se skam shkel ndonjë rregull, nuk pyeta për domate në atë temë që ke fshirë postimin.
   
  besard_th pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  856
  Pikë nga trofetë:
  343
  Postimin ta fshiva une i bazuar tek rregulli nr 6.
  6. Ndalohet Double Post nese ju jeni postuesi i fundit ne ndonjë temë dhe dëshironi të postoni përsëri në të njejtën temë, atëherë editoni postin tuaj në mënyrë që t’iu shmangeni double post ( postimeve te dyfishta )
  -----

  Dhe cfare kupton ti me kete titull?
   
 6. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ore e kupton veten çfar flet!? Nuk ishte double-post, sepse njëra ishte postim "Temë" në sektorin "Pyetje-Përgjigje" dhe e dyta koment në një temë tjetër. Di ti saktësosh dhe ti ndash gjërat?
  Ajo që nën kuptoj un që do Zoti arrin ta kuptosh edhe ti, sepse unë krejt postimin nuk mund ta bëj pyetje o Shqiptar, dhe normalisht pyes a po ju ndodh edhe të tjerëve i njëjti problem? Dhe të qartësuar problemin e ke në përshkrim.
  Çfarë rregulli thyen ky titull? A ma spjegon pak?
   
  besard_th pëlqen postimin.
 7. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ke me qindra postime që nuk sqarojnë gjë në titull, hyr e kontrolloje forumin. Ore ç'je ti gjykatës? Gjykatësin do të bësh? Ore nëse të teket fshiji komplet postimet e mia me gjith profil, se është turp për përgjigjet dhe sjelljet e tua si moderator, jo vetëm me mu, por me shum të tjer! Fshiji mër komplet se ta jap unë të drejtë se skam për ta shkel mo këtë forum. Një her në 6 muj kërkova ndihmë sqaruese jo për ndihmë teknike se skam nevojë, dhe direkt fshi komentet ti. Fshiji mër krejt, se është humbje kohe të meresh me ty. Medet n'dor kuj ka ronë ky forum!
   
  besard_th pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...