1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A po ju funks mire paypal AL,Maqedoni Srb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 26 Maj 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  N listen e shtetve qka i supporton paypal jan edhe Albania Macedonia Serbia dashta me dite a ka antar qe e perdorin edhe skan probleme ne kto 3 shtete , edhe psh nese e hapy paypal Macedenia a bon me e lidh me kartel t KS faleminderit miq
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Meqedoni nuk ben, nuk e perkah maqedonin paypali
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  871
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ne shqiperi punon sexy.
   
  bthaci pëlqen postimin.
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Thank you for contacting PayPal regarding activating your account in Macedonia.

  Your account is already set up for as much as possible for your country unfortunately.

  Currently, PayPal accounts in Macedonia are unable to use our services to receive payments. When we offer our service to a country, we need to ensure that we are compliant with both local and international laws before we can offer our full service.

  Due to the challenges and complexities associated with the worldwide financial network, we cannot offer a firm date or timetable for expansion of specific services. We can promise you that we are working hard to enhance our service within the nations where we are offered.

  To see which countries may only send money, go to www.paypal.com/us and click the USA flag in the bottom right corner of the page. I recommend that you visit this page often to review updates and new capabilities for our worldwide users.

  It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.

  Sincerely,
  Jonas
  PayPal
   
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  A te kan kerku dokument verifikimi , nese po qka ju ke dergu . flm
  Europe Ktu normal edhe North Macedonia koka
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  871
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  93
  asnje lloj dokumenti. Me jan mbyll dy accounts, se me shkrunin njerzit fjale ne NOTE qe si pranon paypal, per ate. Kam deklaru karten te humbur, kam hap tjeter paypal me kart te re. Dhe ok puna :)
   
  profesori pëlqen postimin.
 8. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  N'Serbia super bile
   
 9. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me cilen bank e ke te lidhur ?
   
 10. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  komercijalna banka
   
  profesori pëlqen postimin.
 11. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  RE: po e hapa Serbia shtet a bon me lidh me bank te Kosoves apo patjeter duhet banka atjehit
   
 12. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nese e ki kartelen visa provoje se mundesh
   

Shpërndaje faqen

Loading...