1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim A po fitoni ndopak Online?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Er4ld, 7 Dhjetor 2016.

Tags:
 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,239
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  faqe aktive aty o leku
   
 2. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ke marr ketu ndoj pages ?
  Sepse ne disa blogge pash qe kjo faqe eshte scam prandaj pyes a eshte e sigurt teheqja e pagesava nga ketu?
   
 4. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  shoki psh amudna me lidh me youtube psh sa klikon me vin aty direk te ad mobile edhe me blogger
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 5. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  jo admobile eshte vetem per apps
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ti kthehemi temes.
  0$ qe 1 muaj e gjys :oops:
   
  enneaa pëlqen postimin.
 7. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  767
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ahahahah, same. Jo bash qaq po qashtu hahaha
   
 8. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  ne baz te komenteve qe ke ber e kom dit qe stka ec mir keto koht e fundit hehehe,following your posts,jan me vler :p
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 9. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  49,26 $ ky muaj deri sot
   
  enneaa pëlqen postimin.
 10. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  50$ Freelancing :p
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Flm, po normale do kemi dhe fitime dhe humbje. Pendohem per shume gjera :p nese do kisha mundesi do i beja me mire por nejse kur gabon meson.
  Nuk do jete e gjate koha kur do filloj te fitoj prap.
   
 12. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  53
  Anetare mos u rrefeni edhe mos ja gjuni njani tjetrit :p kallzoni ka sa po fitoni edhe kah po i fitoni , une e shkrujta sa po e fshijta :p
   
 13. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  aty po dashke mi shty reklamet amo deri tash qe 2 dit qka ikam shty reklamet ska sukses po nese dikush punon ktu te me tregoje mamir
   
 14. ProductiveMuslim

  ProductiveMuslim Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
 15. albi202

  albi202 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  Scam Scam tash
   
 16. ProductiveMuslim

  ProductiveMuslim Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pyetje:
  Nje miku im para disa ditesh ka arrit te fitoje bitcoin duke ber share ne facebook, mirepo ajo faqja qe ai bente share e mbyllen. A din ndonje faqe apo dicka te perafert?
   
 17. Doresa

  Doresa Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  100 $ ne jave
   
 18. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Thuaj njeher ate qe perdorte pastaj te shikojme gjejme gje te ngjashme apo jo.
   
 19. ProductiveMuslim

  ProductiveMuslim Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  Bitcy.biz
   
 20. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ca lidhje ka kjo me share ne fb ? Ky webi eshte ponzi scheme. Nese do te investosh ne ponzi te jap une jo 10 po 100 faqe :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...