1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim A po fitoni ndopak Online?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Er4ld, 7 Dhjetor 2016.

Tags:
 1. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  1. PPC.
  2. "?".. not found. :p

  Crakrevenue.. shum motii..

  Pse gjyks ? Pse po paragjykon.. a ti mbylli krejt dhe mos ti fitoj me ato 900 euro nmuajt ?
   
 2. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  metoden e adrianit perdor ti mer :p
   
 3. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo nuk eshte ashtu!
   
 4. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  A funksionon kjo viral9 dhe a ke me marre leke prej atyre ti?
   
 5. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Funksionon vlla per ata e kom cek, kam marr , marr, dhe do te marr lek prej tyre.. prandaj e kam cek me keto punoj une dhe te gjitha bashk i afroj afer 1k euro ne muaj. Ka raste qe kalon dhe nje mijeshi, por ma rrall.
   
 6. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po sa te shkon dita me kete viral9
   
 7. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  o vlla mund te me flasesh si eshte fitimi me kete crakrevenue me web porno
  me 1k impression sa mund te fitosh
   
 8. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  provo me metoden e adrianit, ka fitime edhe sot.
   
 9. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  mund te me dergosh link sepse nuk e kam iden
   
 10. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Emilio linkat e viral9 po i shperndan ne fb apo ndonje rrjet social tjeter
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po ta dergoj linkun ne pm
   
 12. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po. Ama niher jom Total OUT FB.
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  ma dergo edhe mu nese mundesh per bajram
   
 14. Albertgj

  Albertgj Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  23
  1400-1700 nmuj me Youtube
   
  Mike pëlqen postimin.
 15. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,241
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  vlla edin problemin me kit update e re video treja spo qet reklama
   
 16. Albertgj

  Albertgj Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  23
  mduket osht problem i youtubes se jan ka largohen rreklamuesit edhe i ka hup dikun 700 milion dollar
   
 17. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  google.com - adrian method porn ... edhe e para te del.
   
  getrich pëlqen postimin.
 18. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Si ka mundesi qe I ben kaq shume
  Perdor ndonje trick apo si
   
 19. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  edituar nga stafi
   
  Last edited by a moderator: 5 Shtator 2017
 20. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  a na tregon qysh me fitu
   

Shpërndaje faqen

Loading...