1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim A po fitoni ndopak Online?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Er4ld, 7 Dhjetor 2016.

Tags:
 1. Al_Kaida

  Al_Kaida Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Gjermane Shumica po Edhe Shqiptare pak
   
 2. Ellie

  Ellie Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me content gjerman bohen lek mir , un jam ne austri dhe du me hap noi website gjermanisht , po sjam i sigurt ca metode du me perdor, CPA ,Amazon affiliate ose Viral news me adsense
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Djema si thoni ta aktivizojme pak temen.
  Keto kohe: 200-400$ ne muaj.
  Nuk duhet harruar roli i forumit asnjehere ;)
   
 4. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Trading?
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Dhe trading dhe biznesi tjeter qe e di :p
   
 6. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Instant :p ( 1500$ GJDO MUJ :D)
   
  Mike pëlqen postimin.
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sa vizitore i gjenerojne aq fitimi ? Ne krahasim me adsense si eshte instant ?
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  pse se bon ni tuto si me apliku edhe me rregullu krejt instant ?
  ??
   
 9. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  170k imression usa uk nvaret krejt se qfar shteti jon klikat edhe ecpm normal vetem 170k dmth vizita prej telefonit se pc nuk qet reklama :)
   
 10. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mdoket e kan postu edhe ma heret videon qysh me apliku ktu forum nqofse nuk e ke pa vetem percielle me kujdes videon edhe ja del
  Video : :)
   
  Erjon.xh dhe emimer pëlqejnë postimin.
 11. big-ar

  big-ar Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  qfar zhandri e ke instant se mu spom le fb me postu instant articles ne FB se kom iden PSE?
   
 12. big-ar

  big-ar Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa downloads i ke ne at APP qe i fiton 600-800 ne muaj?
   
 13. big-ar

  big-ar Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Te lumte, me cfar kompanie po fiton kaq shume?
   
 14. albi202

  albi202 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  a keni provu ket ?
   
  Last edited by a moderator: 23 Nëntor 2017
 15. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Google Adsense
   
 16. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  (phishing+viral9), porno, adsense, afer 1k euro nmuaj standard..
   
 17. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ca eshte kjo viral9 ?
  Ke web adult ? Sa vizitor ke ne muaj dhe sa $ nxjerr ?
   
 18. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hee gjyksi hee :) tipi spo mirrka me pune te Vockla ja nisen mu terbellu ujrat ma mir te mbyllet tema.
   
 19. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  me porno me qfar kompanie po punon ?
   
 20. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  ppc :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...