1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim A po fitoni ndopak Online?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Er4ld, 7 Dhjetor 2016.

Tags:
 1. Er4ld

  Er4ld Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kjo esht ni teme diskutimi se sa bojn shqiptaret online. Vetem sa $/muaj edhe me se( pa shpjegime, pa proof)

  Po e nis un i pari:

  YouTube(noAdsense)= $700+ nMuaj
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  767
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Secret page:- 3500 $ n'muaj, ka pas rast qe i kum fitu ne jav
   
 3. AlbaNi1

  AlbaNi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  237
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  38
  250-350 nMuaj - Youtube AdSense
   
 4. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  admobile (adsens) 600-800€n'muaj
   
 5. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  admobile eshte tjeter lloj apo sic eshte ads me ane te website ve?
   
 6. Akullore56

  Akullore56 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A munesh me na kallxu naj metod edhe neve qeshtu
   
 7. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  duhet te krijosh nje app per ios ose android dhe aplikon per monetize me admobile (google adsense)
  https://www.google.com/admob/
  ka shum perparesi admob
  nuk ka rregulla shum
  paguan edhe klikimet aksidentale
   
  Last edited: 8 Dhjetor 2016
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qka osht kjo bro ?
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  100$ nje her ne 2-3 muaj :p
   
  vrifaj, enneaa, 01kujtimi01 dhe 7 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 10. AstritKS

  AstritKS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  i vetmi qe tregove drejt ;)
   
  vrifaj, Alkeo, enneaa dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 11. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  ya the realest here.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 12. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  100€ ne muaj
  Me adsense.
  Qe kur sna le me bo spamm fb
  Spi fitojme me shume.
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  haha qashtu edhe une sa me thonn .
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 14. Barcelonist111

  Barcelonist111 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  - Do po fitojkan sa ministrat naper qeveri qe jon . :D :D
   
  Suad pëlqen postimin.
 15. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pse po te duket cudi?
  Madje ka dhe ato qe fitojne 10-fish e ministrave.
   
 16. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  100dollar ne muaj, me Instant article te FB
   
 17. Er4ld

  Er4ld Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Djem nqoftese nuk po fitoni ju sdo te thot qe te gjith sdo fitojn. Un kam pa qe shqiptaret po bejn ca $$$ Online . Prandaj e hapa ket teme.

  Per ato qe cuditen vazhdoni punoni dhe kurr mos ndaloni se provuari , athere do arrini tfitoni.
   
  Emi mer pëlqen postimin.
 18. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nje shoku im fiton 19k€ ne muaj me ads nuk ka pse te genjejn varet sipas zotesis se gjithsecilit
   
 19. Barcelonist111

  Barcelonist111 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Spom vjen cudi po e thash qashtu .
   
 20. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,730
  Pëlqimet:
  304
  Pikë nga trofetë:
  213
  Me tricks?
   

Shpërndaje faqen

Loading...