1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A paguani taksa? (ju qe fitoni online ne internet)

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Al7nd, 13 Janar 2020.

1. Al7nd

Al7nd Anëtar

Postimet:
    12
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    18
    Si ja beni me tatimet dhe taksat juve qe fitoni online (Nga Adsense ose diku tjeter)?

2. ProductiveMuslim

ProductiveMuslim Anëtar

Postimet:
    43
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    23
    Ne momentin qe i terheq leket ne banke, mban banka taksen qe ato kane vendosur. Se di sa jam i qarte.

3. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,191
    Pëlqimet:
    730
    Pikë nga trofetë:
    343
    Ajo që thuaj ti nuk është taks, por komision për transaksionet.
    Tani sa për pyetjen që bëri anëtari në shqiperi, kosovë dhe maqedoni nuk mendoj se paguan ndonjëri taksa. Një diskutim të tille e ke ketu

aimilius pëlqen postimin.
  4. Rafet Maxhuni

Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

Postimet:
    652
    Pëlqimet:
    49
    Pikë nga trofetë:
    58
    Me duket dej 10 k jo a mbi 10 k me ndegjume e kam duhesh me i deklaru ne ATK keshtu kam ni sdi sa eshte e vertet mundesh me thirr ne tel ATK ata te sqarojn ma detaje

5. Alkeo

Alkeo Anëtar i Njohur

Postimet:
    650
    Pëlqimet:
    225
    Pikë nga trofetë:
    73
    paguan taksa vetem kur merr nje shume te madhe ne muaj dhe nese ti do te arrish nje dite nje shume te tille, taksat do duken dicka e lehte :p, kshu qe fokusohu ne ate qe te arrish sa me lart se sa vret mendjen per gjera te tjera

@science dhe aimilius pëlqejnë postimin.
  6. ervis kalemi

ervis kalemi Anëtar

Postimet:
    6
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Po un qe kam nje faqe web dhe bej droppshiping si i paguaj taksat?? Sepse paypal te bllokon leket dhe te mbyll acc nese nuk i ke prer faturat?

Shpërndaje faqen

Loading...