1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A osht kjo risi ne panelin e ADS ??

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 13 Qershor 2018.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  A osht kjo risi ne panelin e ADS ?? Kjo e treta me duket qe nuk ka qen .
  [​IMG]
   
 2. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo nuk ka qene kjo YouTube Host
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Eh kjo qenka si duke e re , t presim qka po bohet me kto ndryshime qe kan fillu qe 1 vjet
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,793
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  83
  Opcion i ri po cka behet fjal nuk e di po presim cka do te ndodhe.
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po mendoj qe tash qaty kan me mujt me i pa earning YT , nuk kan mu shfaqe mo n home page hic , n home page vetem per weba edhe ndonje sen new qka jan tu e bo .
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...