1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A munt te ndryshoj karten grafike ne laptop?

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga buhariu23, 29 Tetor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. buhariu23

  buhariu23 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Laptopi eshte hp pavilion dv6000 tani e kam karte nvidia geforce'go 7400 256mb dua qe ti vendos nje nvidia 95000 1gb
   
 2. MiRcHeE1

  MiRcHeE1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  nuk mundesh me ja vendon sepse Qdo Kartel grafine ne Loptop osht e Integrume ..
   
 3. Experti-KS

  Experti-KS Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  [.Experti-KS.]

  Po mundesh ta ndryshosh Kartelen Grafikee !!
   
 4. av1

  av1 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  PO more munesh veq osht ma shtir sesa n pc
   
 5. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk jan te integruar kartelat grafike tek llaptopi , PO eshte e mundur qe te ndryshohet vetem se te duhet pak me shum kujdes ..
   
 6. vetvetia

  vetvetia Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  nuk mun hiq veq ense a ndrron me motherboard krejt komplet
   
 7. traktorii

  traktorii Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje
  Qysh e di un mundesh mja ndrru grafiken e laptopit duhet me nxe aty ku e ka at chipin dmth te grafikes edhe del aj komplet osht si cpu qasi form ka e sa per mja ndrru mja qit qeter modeli nuk e di a i porshtatet por qasi qfar e ka pas mja qit te njejt po .
   
 8. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  HP Pavilion eshte pajisje shum e nderlikuar (mesa e di une !)
  edhe eshte veshtir
   
 9. niko

  niko Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  PO eshte e mundur qe te ndryshohet
   
 10. ENMA

  ENMA Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po mundesh me ndrru duhet kujdes i veqante
   
 11. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nuk e di a po e shikoni kohen kur asht postu kjo tem apo jo veq po postoni palidhje. buhariu23,29 Tetor 2010

  Ky anëtar vetem e ka hap ket tem edhe ma nuk është interesu hiq, edhe pse ka marr me shum se 4-5 përgjigjie.

  Tema te vjetra si kto, për mendimin tim duhen te mbyllen.

  KLM!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...