1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A MUNI ME MA BO NI LOGO

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga VagaBonD, 6 Mars 2010.

 1. VagaBonD

  VagaBonD Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A MUNI ME MA BO NI LOGO ME FLAMUR TE KOSOVES DHE ALBANIA DHE DIQKA BUKER ME EMER Kosova-Fz NESE KA MUNDESI
  madhesin sa ka itshqip edhe pakes ma te vogel mjafton qaq nese ban ju di per ner
   
 2. alberTi-KTN

  alberTi-KTN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Do te ishe qen mir nga stafi i forumit ta bejn nje gar per dizajn dhe kush din mas mirti ti zgjedh 2 dizajnera te forumit dhe ata duhet mi plotsu kerkesat, keshtu do te ishte qen ma mir.
   
 3. The|Rockstar

  The|Rockstar Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pajtohem me ty !
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93


  Edhe un pajtohem me ty
   
 5. albo boy blendi

  albo boy blendi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  Haver na fal per vonesen ! qe ku ekij logon e deshte site itshqip me flamur . Besoj te ka pelqy Klm te Pershendes

  http://i39.tinypic.com/jsk6j7.png
   

Shpërndaje faqen

Loading...