1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A muni me ma ban ni LOGO per forum

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Mr.kiLLeR, 30 Mars 2010.

 1. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Mirdita a munii me ma ban ni logo per forum se e kum hap ni forum te ri e po me vyn logo qat logo me kan ne anen e djatht flamuri i kosoves ne anen e majt flamuri i shqipris ne mes me shkru Drenasi-Hackers-group ndersa ne fund te logos me ja shkru qita emra

  Mr.kiLLeR - **Naleti** - !$!/\/0D€ - Du/\/! - Brrr Mania .


  Nese muni najkush me ma ban qishtu do te isha shum mirnjohs ju faleminderit.
   
 2. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  A ka naj ndihm a jooo ?
   
 3. uck_aksh

  uck_aksh Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po peafersisht qfar te duhet


  [​IMG]
   
 4. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Po qishtu mir eshte a munesh me ma ban add edhe me ma qu ne msn merre add teme edhe folim edhe ne msn oki
  [email protected]
   

Shpërndaje faqen

Loading...