1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mundet ndokush te me ndihmoje me nje llogari netflixi

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Roshi Jam, 14 Nëntor 2017.

 1. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me duhesh nje llogari netflixi .me ndihmon njeri ?
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,402
  Pëlqimet:
  1,038
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me duket se netflix jep free trial ne shqiperi.
  Perse nuk regjistrohesh dhe ta marresh nje freee trial ?
   
 3. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ka ndonje llogari netfliksi sa per tu loguar se nuk e ndryshoj passwordin
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  500
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  58
  He is a blackhat hacker man, he wanna do sth, you see :D
   
 5. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  ????
   

Shpërndaje faqen

Loading...