1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A mundet me mi gjet kush driverat per wifi te Dellit?

Tema tek 'Drivera' e hapur nga besarty, 19 Maj 2016.

 1. besarty

  besarty Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,
  A ka mundesi me mi gjet ndokush nga ju driverat e Wifi te Laptopit Dell Inspiron N5050
  Service tag osht: J4TQMT1.
  P.S Kom lyp ne dell.com i kom instalu disa prej tyre mirpo nuk me kan funksionuar.
  ID e hardware eshte: 168C
   
 2. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Cilin Sistem Operativ ke? dhe a eshte 32 apo 64Bit?

  Me te mira...
   

Shpërndaje faqen

Loading...