1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mundet me instalu plugin pa i humb te dhenat?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga larilari, 11 Gusht 2020.

 1. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, A mundet me instalu plugin-in yoast seo premium se e kam gjetur por pa i humb te dhenat(keyword phrase, meta description ...) te postimeve ne website?
   
 2. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  E pash qe mundet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...