1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A mundet dikush te me ndomoj

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga arberii, 11 Maj 2020.

 1. arberii

  arberii Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a mundet dikush te me tregoj si ta gjej ket shifer b*******j
   
 2. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  68
  kete shifer nuk mundesh me e gjet
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e gjen dot por mund te hamendesosh nese esht psh llogari e jotja ti duhet te kesh ndonje ide si mund te jete e vetmja ndihme eshte qe as sa * ka jan dhe karaktere.
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk mund ta gjesh kto emaile me * kto * mund tgjesh vtm pw dhe jo emailin ... i nderuari @Aureli AK ka te drejte ! ska menyr tjeter.!
   

Shpërndaje faqen

Loading...