1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A Mundet dikush Te me ndihmon ?

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Juliana, 13 Prill 2018.

 1. Juliana

  Juliana Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  E kam kriju nje faqe free me wordpress a Ka mundesi dikush nga ju te me ndihmon si tja Shof te dhenat e hostit ..
   
 2. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,315
  Pëlqimet:
  564
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nga po ajo kompani qe ke kriju Wordpress-in.Zakonisht ti dergojne ne email,per ndryshe mundesh me i kontaktu supportin e tyre.

  Nese faqja juaj bazohet vetem ne wordpress,ateher ka kompani qe nuk te lejojne te kesh qasje ne host por vetem ne wordpress installation.
   
 3. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  pergjigje e sakte, t'lumte.

  Pra ke kriju WP free qe je i limituar dhe nuk mund te kesh akses tek hosti vetem nese blen ate por me shume ke akses ne dezajn.
   

Shpërndaje faqen

Loading...