1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mundesh me terheq dollar kesh me pyoneer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 12 Maj 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  A mundesh me terheq dollar kesh me pyoneer psh me shku n bank me fut karten me kerku dollar mi terheq faleminderit
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Bankomat ne maqedoni mi nxjerr denar, per kosov nuk e di si eshte puna.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  N Ks euro ti kthen po me ni kurs banal , prandaj deshta me dit a mun me i marr dollar .
   
 4. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  normal qe nuk mundesh , duhesh me dit qe zyrtare eshte euro. Por edhe nese perdor dollar duhesh me i kemby dollar->euro prr me bo pagesa ne kosove .
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne kosove ne euro un per veti kam terhjek ama blejsha edhe ma shume neper markete me ta
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po logjikisht duhet me qen e mundur sepse bankat kan edhe dollar , po osht puna qe me bankomat 5 euro i ndal per terheqje , pastaj kursi i kembit aty fitojn shume e kshtu pra
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  po mir ti aty ne bankomat te thot EURO bash sot e kqyra edhe kun sta qet Dollar keshtu qe nashta ka naj alternative ama sa i perket TEB po flas spash qe ka e ketu bankomatat ne Kosove thujase krejt te njejte jane ama po 5 euro ti merr cdo here te ti do me marr pare 1 euro cdo here qe ti don me pa balacin tan
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese e ki fjalen qe ke pagu permes payoneer ne markete, ateher sa ke pas fee?
   
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  tybe sdi hiq veq te rrej se punojshum me mylike e hiq se vrejshum ka 80 dollar javen e qitshum e kurr se kam kqyr sa
   
  Liridoni pëlqen postimin.
 10. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  pse nuk punon ma me mylike ?
   
 11. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  jo ma e kan mshel na kan marr ne qaf se ma leht u kan me mylikes me punu edhe me grupe mujshe me punu
   

Shpërndaje faqen

Loading...