1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mundeni me me ndihmu ne kete projekt Elementor Wordpress

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 8 Qershor 2022.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  442
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam marr nje pune si freelancer, por nuk jam ka i kuptoj mire hapat dizajnimi i nje webi njejte gati
   
  Last edited: 9 Qershor 2022
 2. Freeman

  Freeman Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Detyra jote eshte te krijosh nje kopje identike te kesaj: https://themes.muffingroup.com/be/dentist4_el/
  Si me poshte:
  - Do shkosh te https://betheme.akquisystem.de/
  - Do importosh themen dentist4_el si template Elementor.
  - Do krijosh template per cdo faqe (Home, About us etj)
  - Kur ta kesh perfunduar klonimin do i besh export keto faqet si template elementor,
  - Por para se keto template ti besh import tek faqja kryesore bertion, duhet te rregullosh opsionet e themes astra, qe te duket njelloj si theme dentist4
  - Ideja eshte qe do rregullosh header, menu, fonts, colors tek global settings, pastaj kur te jete cdo gje gati do besh import templatet qe ke klonuar..
   
 3. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Me elementor e punon te gjithen ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...