1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mundem me shit permes stripe?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga (Coder);, 10 Shkurt 2019.

 1. (Coder);

  (Coder); Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prsh ITshqip, a mundem ta perdori stripe si menyre pagese pa e intergru ne web dmth me perdor si ndermjetesus ne mes klientit dhe meje, ne rastin kur klienti deshiron qe te paguj me cc?? Faleminderit
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,497
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  178
  npamje tpar jo. normalisht qe mundesh po nuk duket si ndonje business serioz dhe nqs nuk i permbush kushtet stripe ta mbyll acc.

  Nejse shiko new checkout esht me i sigurt me 3DS. prap se prap duhet tkesh 1 website ku duhet me vendos kodin qe ta jep stripe.
   
  (Coder); pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...