1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mundem me e kthy llogarin qe e kam pas ne forum

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga James1, 16 Prill 2018.

 1. James1

  James1 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  sot pasi mu mshelen te gjith fb edhe llogarin e forumit e kam pas te lidh me fb tash fb mu ka mshel edhe e kam hup llogarin
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,480
  Pëlqimet:
  400
  Pikë nga trofetë:
  178
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,330
  Pëlqimet:
  1,879
  Pikë nga trofetë:
  348
  Perdallim nga FB, ne ketu mund te ndihmojme me shpejt per ta rikthyer llogarin tende ne ITSHQIP.

  Me dergo nje mesazh privat, dhe me jep informacionet cfar username, dhe email ke perdore, dhe do ta rikthej.
   

Shpërndaje faqen

Loading...