1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mundem me blloku Shtetet ne Blogger

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga K2_ZEJD, 26 Korrik 2016.

 1. K2_ZEJD

  K2_ZEJD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mundem me ua blloku shtetet qe dua mos me vizitu websiten tem qe e kam me Blogger?
   
 2. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,439
  Pëlqimet:
  86
  Pikë nga trofetë:
  78
 3. forever

  forever Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mundesh, por nuk ja vlen per mendimin tim.
   

Shpërndaje faqen

Loading...