1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur A munde te perdori clickjacking per adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Liridon Gashi, 2 Dhjetor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  @stafi a nuk hyne clickjacking ne kategorine e thyerjes se rregullave pasi clickjacking perdoret edhe per marrjen e te dhenave sensitive dmth eshte hacking.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...