1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mund te rrikthehet profili ne faqe dhe a mund ta shkri?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mr.Gh0$T, 10 Qershor 2021.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  199
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje te gjitheve si jeni
  Kam nj pyetje :
  Kam nj profil ne fb me 5000 shok a mund ta rrikthej profilin ne faqe dhe ta shkri me nj faqe time psh faqja ime esht 1000 like a mund ti bashkoj dhe tvete 6000 like a esht e mundur kjo gje ?
  Faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...