1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mund te perdor Payoneer perseri

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 16 Korrik 2017.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje, adsense me ka ber ban si banke kam perdorur Payoneer, tani nese nese hap nje adsense dhe perdor te njejten Payoneer ben ndonje rrezik apo duhet te porosis nje Payoneer te ri. Pres ndonje pergjigje qe ka naj eksperience :p
   
 2. getrich

  getrich Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,191
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  93
  tka bo ban llogarin se ke bo shkelje , jo payonner ajo osht llogari
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pra mund te perdor te njejten llogari me nje ads usa? Se shum tjere po thone sben ne forume te huaja po lexoj
   
 4. getrich

  getrich Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,191
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  93
  bone screnn nej forum te huaj ku thuhet jo ?
   
 5. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,058
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  183
  Bon sepse Adsens nuk ta ka bo baned pershkak karteles bankare po per shkak qe ki thy rregllat e saj ki perdor trika ose i ke kliku reklamat vet eh kartelen bankare perdore sa her dush ne qofse i ki edhe 100 ads t'njejten kartel bankare perdore pa merak.
   

Shpërndaje faqen

Loading...