1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A mund te me ndihmoni ne draverat e printerit . . .

Tema tek 'Drivera' e hapur nga nigji, 1 Korrik 2016.

 1. nigji

  nigji Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Spo me shkarkohen driverat e printerit TOSHIBA e-STUDIO383p per windows xp,
  kush me ndihmon melinkun e shkarkimit.
  Faleminderit
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  merre drp.su search e gjen
   
 3. Avioni

  Avioni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Zakonisht me printerat vijne bashke me nje CD
   
  high 4 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...