1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur a mund te me me ndihmoni

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga florian kadriu, 8 Nëntor 2018.

 1. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  psh ne instagram si mund ta bejm ne qoftese ndokush tenton te hyn ne instagram tend menjeher te vie nje mesazh ne telefon qe dikush po tenton ne hy ne instagram a mundet dhe si punohet ?po shoh shume njerez po e shoh se po perdorin kete por si funksionon nuk e di me tregoni nese keni mundesi
   
  Last edited: 8 Nëntor 2018
 2. Best Answer:
  Post #4 by GhOsT-BoY, 8 Nëntor 2018
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  duhet me lidh me email tanaj ne momentin kur hyn ne instan tonde dikush tvjen ni mesazh ne email qe ni person i panjohur ka hy ne imellen tonde edhe tkallzon ne qfar pajisje dhe nsa ora
   
  florian kadriu pëlqen postimin.
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Persh,Nqf tenton dhe nuk mundet te hyje asnjehere nuk do te vije mesazh as ne email as ne tel por nqf tenton dhe kyqet ath te vije mesazhi ne email.
   
  florian kadriu pëlqen postimin.
 5. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Best Answer
  florian kadriu pëlqen postimin.
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kete pergjigje e konsideroj qe eshte ajo qe ka kerkuar antari, prandaj edhe do te selektohet si "Best Answer".
   
  GhOsT-BoY pëlqen postimin.
 7. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nqf se dikush tenton te kyqet ne instagramin tuaj me password incorrect ti nuk do te marresh email apo mesazh perderisa kyqet me password correct dhe twofactorauth nuk e mundson kete gje,twofactorauthication ben nje gje lejon te kyqet perdoruesi perderisa cokkies jane aty,nqf ke cookies e personit dhe passwordin mund te kesh qasje edhe nga nje ip tjeter,dmth two factorauth bie posht edhe ketu si pergjigje por vetem nqf antari ka kerkuar siguri per accountin.
  I think my answer was the best but it dosent matter at all.
   
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nese ki qasje ne telefon personal te personit atehere cka po te duhet two step authentication?, fjala ishte nese personi dashakeq e din passwordin e llogaris dhe provon te kyqet nga ndonje paisje tjeter!
   
  Poshnjari dhe Leon Haziri pëlqejnë postimin.
 9. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  a ishte kjo pytje si ikje nga pergjigjja per shkak se nuk e kuptove ate qe thashe me lart:D
  you can make up to 1 milion post but if u dont understand a single thread does it forth it?
   
 10. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  I nderum une e kuptova se cka ke dasht me thon ti, por ajo qe ti e ki shkru nuk i hyn ne pune aspak antarit qe e ka hap temen, me nje fjal mund te them qe ke shkru palidhje (pa ofendime).
  Une nuk e vazhdoj debatin me tutje se nuk po e shoh te arsyeshme, nese kembe ngul me vazhdu atehere te lutem drejtohu tek profili im.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 11. florian kadriu

  florian kadriu Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  po me kete une realizova qellimin qe e kerkova falimderit GhOsT-BoY
   
  GhOsT-BoY pëlqen postimin.
 12. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me vjen mire qe mund te ndihmoja. Peace!
   

Shpërndaje faqen

Loading...