1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A mund te hapim paypal me Kartel Payoneer ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Ardit Mj, 19 Shtator 2014.

 1. Ardit Mj

  Ardit Mj Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A mujna me hap Paypal me Kartel te Payoneer ?
  Nese dini najsen kallxomini pak ma Gjersisht ?
   
 2. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Po Paypal-in mund ta konfirmosh me Payoneer pasi qe edhe vet e kam konfirmuar se si ta besh ke disa tema ketu ne forum kerko pak dhe i gjen.
   
 3. Ardit Mj

  Ardit Mj Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mir Faleminderit Lind , po diqka spo muj me kuptu a ki naj facebook ose email ku muj me kontaktu me ty ?
   
 4. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Shiko Ne PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...