1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mund te fitojm prej bitly dhe si?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 19 Maj 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh
  Dua te di a mund te fitoj prej bitly dhe si
  Bitly qe ben shkurtime te linqeve
  Faleminderit
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  me sa di un bitly sherben veq mi shkurtu linqet nuk ka fitime aty.
   
  Aldi1234, miraxh dhe arditiii pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...