1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A MUND TE FITOJM ME ADSENSE PREJ DOMEIN DHE HOST FALAS?

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga NeC, 26 Shtator 2016.

 1. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, e di se si eshte adsense por doja te dija nese mund te fitojme prej website nese e ndertojme me free host e domein? Falemenderit
   
 2. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Nje host free mund te mbaje rreth 200 vizitor ne dite.Ne rastin me te mire (pa perdorur script) CTR do e kesh 5%, pra i bie rreth 10 klikime ne dite. Ne qofte se do ta kishe CPC e larte edhe mund te ja vlente, por me CPC [0.1 - 0.2] nuk ja vlen.
   
  NeC pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...