1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A mund te bejme sent nga nje wallet ne coinbase. E kam country Albania

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga @Alvi, 6 Shkurt 2018.

 1. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  A mund te bejme sent nga nje wallet ne coinbase. E kam country Albania
   
 2. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hey shum e "poshter" qekjo coinbase...per arsye qe spo konvenon qata po thom. Paramendo e kan hap ni aplikacion edhe veq me.slide fiton shum btc non stop amo e ki kusht mej terhek veq ne coinbase edhe mu.spo mi qet veq qe jom albania... shume pom vjen inati. 0.0045000 i kom e spo muj mi marre. :(
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po e kom testu para 2 diteve me bitcoin cash dhe funksionoi edhe pse country ishte Albania
  [​IMG]
   
 4. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  A e ke verifiku llogarine me dokumente?
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jo, as te dhenat e sakta nuk i kom te vendosura ne coinbase..
   
 6. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  E qysj pot bon pra?
   
 7. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Se skish nevoj me bo sell mrena coinbase, veq transfer prej coinbase ne cryptopia kom bo e ajo sish e ndalume edhe pse shteti Albania.
   
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Coinbase si wallet funksionon.
  Per blerje dhe shitje Jo.
   
 9. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pra si exchange nuk funksionon.
   
 10. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje,
  Si quhet aplikacioni nese mundesh me ma dhan !
   
 11. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Slidecoin pjese e coinbase
   

Shpërndaje faqen

Loading...