1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A mund ta hapi nje account paypal me mastercard ne Kosove?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga BIG EAGLE - 16, 27 Prill 2017.

 1. BIG EAGLE - 16

  BIG EAGLE - 16 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, se pari dua te ju tregoj se eshte hera e pare qe kam aplikuar per krijimin e nje llogarie bankare dhe di shum pak rreth visa, visa electreon mastercard etj, d.m.th vetem i a kam degjuar emrat.
  Kam aplikuar per krijimin e nje llogarie bankare ne Banken Ekonomike ne Kosove dhe ata than se jan me Mastercard, ateher a do mundem me e kriju nje llogari paypal? nese kish mujt ndokush te me ndihmoje rreth kesaj le te me dergon mesazh, pasi qe me kan ofruar nje pune online dhe duhen dhena.
   
 2. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po munesh edhe me MasterCard.
   

Shpërndaje faqen

Loading...