1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A mund ta bllokoj valet e wifi?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Universal, 28 Maj 2020.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  336
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si mundet te bllokojme valet e Internetiti (Albtelecom) ne kete rast qe te funksionoje brenda shtepise dhe jo te marin dhe gjitonet sepse kam probleme me shpejtesine, ka ndonje zgjidhje?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,814
  Pëlqimet:
  1,263
  Pikë nga trofetë:
  243
  futi kod + SSID Hide

  ose fut ne white list te gjitha MAC Address te tuat
   
  D3LL4 dhe Universal pëlqejnë postimin.
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  73
  Whitelist mund te behet edhe per ata qe deshirojm me morr wifi :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...