1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A muna me apliku Adsense?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga tonkeri, 12 Shtator 2019.

 1. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje e kam hap nje blogger qe 30Dite kan ble domain .online dhe kam 100 postime gjysem unike dhe te gjata, nga google sapo kan fillu te vin disa vizita mirpo kam vizita nga pak edhe prej rrjetev sociale, mirpo per blogger thot qe ende nuk eshte e kualifikuar per Adsene
  https://imgur.com/Ckf6qMr
  pyetja ime eshte a ben me apliku permes webit adsense direkt e jo permes Blogger flm
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,820
  Pëlqimet:
  546
  Pikë nga trofetë:
  293
  Po ti si mendon, kur ta shikojnë faqen nuk dota kuptojnë se është e hostuar ne blogspot?
   
 3. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  normale qe e kuptojne, por mendova ndoshta me pranojne me shpejte nese aplikoj direkt, ndoshta dikush nga antaret ka provu.
  ky opsioni ne blogger nuk mendoj qe eshte shume i sakte, psh. un kam 4 apo 5 blogje tjera te hapura me heret atu thot qe jan te kualifikuara po reklamat nuk mi shfaq kam provu te gjitha menyrat
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,820
  Pëlqimet:
  546
  Pikë nga trofetë:
  293
  Kjo eshte tjeter problem. Une personalisht kisha një domain te aprovuar provova e lidha me blogger dhe aty kerkonte qe te beja përsëri kerkese.
   

Shpërndaje faqen

Loading...