1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A mun ti dergoj ne paypal

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga Zeshkani200, 20 Dhjetor 2020.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  342
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  a mun etherum edhe bitcoin mr i dergu ne kartel bankare dhe si behet kjo
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund te me besh pak lidhje titullin e temes me ate cfare ke shkruar?
   
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  342
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  e kam nje. paypal dhe dua ti gergoj parat ne kartel a mundem
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ajo behet.
  Tani clidhje ka etherum dhe bitcoin?.
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,635
  Pëlqimet:
  701
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qysh po e shoh ti je ka don me i shit etherum edhe bitcoin ne paypal, pergjigja osht JO nuk mundesh ne paypal me i shit. Jan do webfaqe ku mundesh me i shit direkt bitcoin edhe etherum me i qit ne kartel paret amo nuk funksionojn mir ne kosov.

  Provo qato bitcoin dhe etherum me i shit live se ka persona qe i blejn edhe ti japin paret Cash.
   
  @science pëlqen postimin.
 6. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  342
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  etherum edhe bitcoin duhet ti transferoj ne paypal
   
 7. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  342
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  jo jo mi shit po me i dergu ne kartel bankare me i marr ne euro
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Per bitcoin paypal e ofron por me sa info kam ky sherbim eshte vetem per USA
   
 9. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  307
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  53
  https://paytiz.com/
   

Shpërndaje faqen

Loading...