1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A muj me bo mining prej pc

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 26 Janar 2018.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  A muj me bo mining btc ose naj valut tjeter kam 1 pc edhe 1 llaptop qe nuk i kam ne pun dmth spom nevoiten per momentin a ka naj mundsi
   
 2. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mundsi ka kom ndegju,ama nuk ja vlen me hup kohe se nuk munesh me nxjerr sen
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,578
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po munesh me bo me minergate, i ki kogja do monedha aty qe jane me te vogla se 1 cent (bytecoin 0.007) po ashtu edhe electroneum e ka minerin e vet ne faqe zyrtare.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  A bon pak ma shum info linkin nqs bon te ksaj minergate
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,578
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...