1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A ma Tregon dikush ndonje tutorial me fillu me C# me bo data base hap pas hapi

Tema tek 'Programim' e hapur nga Albert Krasniqi, 17 Dhjetor 2019.

 1. Albert Krasniqi

  Albert Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A ma Tregon dikush ndonje tutorial me fillu me C# me bo data base hap pas hapi
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  173
   
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...