1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A luan kush CS:GO nga itshqip?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga boom3rang, 12 Tetor 2017.

 1. H4ck3r 1ns1d3

  H4ck3r 1ns1d3 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  un jam master guardian 2
   

Shpërndaje faqen

Loading...