1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A luan kush CS:GO nga itshqip?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga boom3rang, 12 Tetor 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Perseri te njejtin shpjegim dhe. Si me stream si pa stream cs:go e shkarkon ne pc dhe luan.
   
 2. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  kur ta blejm cs go a e kemi opsionin me downloadu ne pc
   
 3. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  apo vetem e kemi si account per me lu ne servera
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,241
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  o vlla mas pari ti e qel ni steam aty e blen csgon tani qaty ta qet install edhe pret dej te vjen edhe lun
   
 5. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pa e instalu lojen ne pc , sun futesh ne loj ,
   
 6. Nipc_711

  Nipc_711 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  833.637ALL CSGO
  Shumë gjuhë dhe në mbarë botën luajnë pas Steam Cloud Activation。
  dyqani dorëzon site aktivizimin Cloud dhe mbështetjen me cdkey së bashku
   
 7. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Do na bëni te blejmë cs go tani? :D
   
 8. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  u need to buy it
   
 9. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kushton më pak se €10 në steam. Asgjë.
  Do e blej sot se ishte edhe më ofertë. :D
   
 10. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une pe shes a pe don edhe plus e kom payday
   
 11. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Djema Kur po e Qesim ni CS GO Djema,Grupin n'Steam e kem qel moti Join
  Code:
  http://steamcommunity.com/groups/itshqip
   
 12. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Une e hene - e premte cdo dite luaj ne csgo.makolli.me, tani u bera pjese edhe e ketij grupi se pasna pa maheret.
   
 13. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Un e kom bo uninstall per nje kohe te pacaktuar :D

  Arsyeja: 11 Fitore rend ne matchmaking 3 barazime, dhe as 1 humbje nuk um ka nxjere perseri Global nga Supreme.
  Me duket kishte problem ranking ne matchmaking dhe kjo me iritoj dhe e bona uninstall, sepse ndonje loje me qitke me lujt edhe me MG.
   
  Juxhin pëlqen postimin.
 14. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ke mare vendimin e duhur. Loja eshte bere shum kot dhe ka shume cheaters tani qe e kane kapur filmin te gjithe. I perdorin 1 here brenda 24 oreve..... Eshte bere loja e paluantshme fare.. Un jam le bie master guardian 2 nga cheatersat dhe hajde njgjitu solo po deshe.... E kam lene le dhe une e sluaj me do kete dale unranked fare..... Loja sa vjen e me e shpifur behet

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 15. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  ne steam poma qet qe skam licens si mund ta rregulloj kete
   
 16. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,241
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  licencen per cs go duhet me ble per met bo me lu
   
 17. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ndoshta nuk ke lujt per nje kohe se ta ul rank-un nese nuk lun mesa kam pa un.
   
 18. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Jo kam qen aktiv, por dicka ndodhi e nuk e di cfar pat. :D
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 19. H4ck3r 1ns1d3

  H4ck3r 1ns1d3 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  a e lun akoma kush cs go ???
   
 20. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  e luj un dhe jam gold 3, ti?
   

Shpërndaje faqen

Loading...