1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A luan kush CS:GO nga itshqip?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga boom3rang, 12 Tetor 2017.

 1. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  une kum lujt me intel hd 3000 me medium settings edhe me 4:30 resolution 640x480 80-90 fps me steam ,ndersa me non steam zoomi kcejke shum edhe fps shkojke 30-40 fps
   
 2. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  400 hours lem por tani jame deranked ngaqe sluajta 3 muaj dhe dmg ne rank :p cfare ranku jeni juve?
   
 3. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  a mundem me lu me ati radeon 4600 1gb
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  po
   
 5. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Kur po bohemi bashk me lujt ni dit ose nat :D :p
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93

  kur doni veq mir u kan me caktu oren 2 dit perpara edhe me hi
   
 7. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te na bej boost boom3rang se spo kaloj dot le kam ngel aty

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 8. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  jeni fut tek grupi ne steam ?
   
 9. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sapo aplikova qepari

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 10. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  kerkesen ekem dergu po sedi ana ke pranu :v
   
 11. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per cs 1.6 une jom knej :D
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 12. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Para 2 viteve

  [​IMG]
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 13. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Cili je ? te gjith i kam pranu un
   
 14. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  a eshte i sigurt ky link? nga viruset behet fjale.
   
 15. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Po besoj qe po.
   
 16. Doresa

  Doresa Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  shpesh luaj
   
  Last edited by a moderator: 7 Nëntor 2017
 17. Bajgora

  Bajgora Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Steam temin jo, me t'ni shoku Po. Master guardian II.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited by a moderator: 11 Nëntor 2017
 18. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  Deshta me ju pyt nese e blej cs go ne steam a mundem vetem me lu online a downloadohet edhe ne pc
   
 19. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Qysh po menon me lujt CS:GO online si n`Y8 ?,
  Duhet me download-u ne pc , pastaj mundesh me lujt /
   
 20. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  nuk e pata ne at kuptim deshta me than kur e blejm cs go-n ne steam a mundemi me downloadu ne pc apo e blejm vetem per te lujt online
   

Shpërndaje faqen

Loading...